Koszyk:

Brak - 0,00 zł

O firmie

Właścicielem sklepu nietoperek.com jest firma Pipistrello sp. z o.o., znana jest na rynku artykułów dla dzieci od 2006r..

Wybierając produkty, które wprowadzamy na polski rynek, mamy na uwadze przede wszystkim upodobania dzieci, jak również, opinie rodziców na temat danego asortymentu. Poprzez sprzedaż wybranych produktów dajemy rodzicom i dzieciom możliwość spędzenia wspólnego czasu, poprzez to co wszyscy lubią najbardziej: zabawę!

Dzięki mozaikom i wyklejankom kanadyjskiej firmy The Orb Factory dziecko rozwinie swoje zdolności manulane, kreatywne, nauczy się cierpliwości. Rodzice, którzy przyłączą się do zabawy z dzieckiem będą mieli okazję, aby spędzić z nim miłe i niezapomniane chwile. Zabawki The Orb Factory stworzą okazję do nauki oraz rozmowy z dzieckiem podczas zabawy. Wiemy z własnych doświadczeń, że warto budować wspólne więzi w sytuacjach relaksujących dla obu stron.

Aktywną formę zabawy zapewnią produkty amerykańskiej firmy Hog Wild. Propozycja Hog Wild to pistolety Power Popper bez cyngla z miękkimi i bezpiecznymi piłeczkami oraz seria małych strzelaczy Popper. Nawet po trafieniu piłeczkami w szklany przedmiot ten nie rozbije się, a dziecko nie zrobi sobie krzywdy. Zabawka, stworzona z myślą o bezpieczeństwie dziecka, jest idelana do zabawy na podwórku, na zamkniętym placu zabaw lub w domu, zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Jeśli do dziecka dołączą rodzice będą mieli okazję zaobserwować czy ich pociecha wykazuje się refleksem i odwagą, jak również czy wykazuje cechy przywódcze.

Mamy również idealne rozwiązanie dla par, które właśnie zostały rodzicami! Wiemy jak miłe są chwile spędzone z maleństwem, ale wiemy także jak często brakuje nam sił i odpoczynku, kiedy rodzi się dziecko. Dlatego widząc po raz pierwszy Automatyczną Kołyskę Dream Mover wiedzieliśmy, że jest to sprzęt, który powinni mieć wszyscy rodzice i opiekunowie niemowlęcia. Przekonało się o tym już tysiące rodziców na świecie, teraz Dream Mover pomoże także Tobie!!