Koszyk:

Brak - 0,00 zł

Informacje wysyłce i płatnościach

  • Wszystkie zamówienia realizowane są po przedpłacie na nasze konto , bądż dokonując płatność za pomocą systemu PAYU .Jest ona realizowana przez sprawdzony i bezpieczny system PAYU. W serwisie tym można dokonać płatności przelewem z większości polskich banków, jak również kartą kredytową. System Payu.pl umożliwia realizację płatności za pośrednictwem kart płatniczych: VISA, MasterCard, Diners Club oraz płatności online: mTransfer – mBank MultiTransfer – MultiBank Płacę z Inteligo – Inteligo Przelew24 – BZ WBK Płacę z iPKO – PKO BP Płać z Nordea – Nordea Pekao24Przelew – Pekao LUKAS e-przelew – Lukas Bank Przelew z Millennium – Millennium Przelew z MeritumBank – MeritumBank Przelew z EuroBank – EuroBank Przelew z Raiffeisen – Raiffeisen Bank Przelew z GetinBank – GetinBank Przelew z BPH – BPH Przelew z ING – ING Bank Przelew z Citibanku – Citibank Przelew z Polbanku – Polbank Przelew z Kredyt Banku – Kredyt Bank Przelew z BGŻ – BGŻ Przelew z Deutsche Banku – Deutsche Bank Przelew z Bankiem Pocztowym – Bank Pocztowy Przelew z InvestBank – InvestBank.  W opisie przelewu należy podać imię i nazwisko osoby zamawiającej poprzez formularz rejestracyjny.
  • Obowiązujący nr konta sklepu to: 93 2490 0005 0000 4520 5296 8493 w Alior Bank S.A.., którego posiadaczem jest firma: Pipistrello Sp. z o.o., Pieńków 80C, 05-152 CZOSNÓW
  • Wszystkie wysyłki realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich.
  • Termin realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze od momentu zaksięgowania na naszym koncie wpłaty za zamówiony towar (wraz z kosztami wysyłki).
  • W przypadku przesyłek poza granice naszego kraju zamawiający ma obowiązek poinformowania o tym i skontaktowania się z właścicielem sklepu, w celu ustalenia indywidualnej opłaty za przesyłkę.
  • Koszty przesyłki standardowej, czyli za paczkę do 30 kg wynosi 19 zł brutto. Koszt przesyłki za bujaczek DreamMover wynosi 25 zł brutto.
  • Odbiór osobisty możliwy jest pod adresem ul.Rolnicza 138B ( wjazd od Chopina), 05-092 Łomianki - po wcześniejszym umówieniu się.