Koszyk:

Brak - 0,00 zł

Regulamin zakupów w sklepie internetowym nietoperek.com

 1. Postanowienia ogólne
  1. Regulamin oznacza regulamin zakupów w sklepie internetowym, istniejącym w domenie www.nietoperek.com.
  2. Przed złożeniem zamówienia i dokonaniem zakupu w sklepie Klient jest zobowiązany do zapoznania się z poniższym regulaminem sklepu.
  3. Właścicielem sklepu jest firma Pipistrello Sp. z o.o., Pieńków 80C, 05-152 CZOSNÓW, nr NIP: 5311694036.
  4. Klientem, w rozumieniu regulaminu sklepu, jest podmiot, który składa ofertę kupna określonego towaru.
  5. Sklep prowadzi sprzedaż zabawek oraz zestawów kreatywnych.
  6. Złożenie zamówienia na produkty oferowane w sklepie oznacza akceptację przez Klienta obowiązującego regulaminu.
  7. Zamówienia są przyjmowane poprzez formularz rejestracyjny, znajdujący się na stronie www.nietoperek.com
 2. Przetwarzanie danych osobowych
  1. Klient zobowiązany jest do podania prawdziwych i pełnych danych podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, po dokonaniu zakupu na stronie sklepu www.nietoperek.com
  2. Informacje, dotyczące danych osobowych Klienta, przechowywane są zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, DU nr 133 poz. 883. Administratorem danych jest firma Pipistrello Sp. z o.o., z siedzibą pod adresem Pieńków 80C, 05-152 CZOSNÓW. Dane osobowe Klientów są wykorzystywane w celach marketingowych, związanych z realizacją zamówienia i nie są udostępniane osobom i podmiotom trzecim bez wiedzy i zgody Klienta.
 3. Ceny i terminy realizacji zamówienia
  1. Wszystkie ceny podane przy produktach są cenami brutto w złotych polskich (PLN) i zawierają 23% podatek VAT. Ceną wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy danym produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
  2. Sklep nietoperek.com zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów dostępnych w ofercie sklepu.
  3. Sklep nietoperek.com zastrzega sobie prawo do ogłaszania akcji promocyjnych, wyprzedażowych na oddzielnych warunkach.
  4. Dostępną formą płatności w sklepie jest przedpłata na konto właściciela sklepu, bądż płatność za pomocą systemy PAYU . Jest ona realizowana przez sprawdzony i bezpieczny system PAYU. W serwisie tym można dokonać płatności przelewem z większości polskich banków, jak również kartą kredytową. System Payu.pl umożliwia realizację płatności za pośrednictwem kart płatniczych: VISA, MasterCard, Diners Club oraz płatności online: mTransfer – mBank MultiTransfer – MultiBank Płacę z Inteligo – Inteligo Przelew24 – BZ WBK Płacę z iPKO – PKO BP Płać z Nordea – Nordea Pekao24Przelew – Pekao LUKAS e-przelew – Lukas Bank Przelew z Millennium – Millennium Przelew z MeritumBank – MeritumBank Przelew z EuroBank – EuroBank Przelew z Raiffeisen – Raiffeisen Bank Przelew z GetinBank – GetinBank Przelew z BPH – BPH Przelew z ING – ING Bank Przelew z Citibanku – Citibank Przelew z Polbanku – Polbank Przelew z Kredyt Banku – Kredyt Bank Przelew z BGŻ – BGŻ Przelew z Deutsche Banku – Deutsche Bank Przelew z Bankiem Pocztowym – Bank Pocztowy Przelew z InvestBank – InvestBank.. W opisie przelewu należy podać imię i nazwisko osoby zamawiającej poprzez formularz rejestracyjny.
  5. Obowiązujący nr konta sklepu to: 93 2490 0005 0000 4520 5296 8493 w Alior Bank S.A., którego posiadaczem jest firma: Pipistrello Sp. z o.o., Pieńków 80C, 05-152 CZOSNÓW
  6. Na wszystkie produkty sprzedawane w sklepie wystawiamy fakturę VAT na życzenie. W takim przypadku należy podać dane do faktury w oknie "dodatkowe informacje", podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.
  7. Sklep realizuje wysyłkę za pośrednictwem firm kurierskich.
  8. Termin realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie właściciela sklepu, za zamówiony towar oraz przesyłkę. W przypadku przesyłek poza granice naszego kraju zamawiający ma obowiązek poinformowania o tym i skontaktowania się z właścicielem sklepu, w celu ustalenia indywidualnej opłaty za przesyłkę.
  9. Koszty przesyłki standardowej, czyli za paczkę do 30 kg wynosi 19 zł brutto. Koszt przesyłki za bujaczek DreamMover wynosi 25 zł brutto.
  10. W sytuacji gdy Klient zapłaci za produkt, którego faktycznie nie ma na stanie, sklep skontaktuje się z Klientem w celu ustalenia zwrotu pieniędzy na podany przez Klienta numer konta bankowego lub w celu ustalenia wysyłki innego, dostępnego produktu, w tej samej cenie.
  11. Sklep nietoperek.com nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie z winy firmy kurierskiej, która odebrała zlecenie lub z powodu nieobecności Klienta pod podanym przez niego adresem w formularzu zamówienia.
  12. Jeżeli adres dostawy ma być inny niż podany w formularzu zamówienia Klient jest zobowiązany poinformować o tym sklep w oknie "dodatkowe informacje", podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.
 4. Zwrot produktów bez podania przyczyny
  1. Zgodnie z Ustawą z 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Klient ma prawo zrezygnować z produktów zakupionych w sklepie nietoperek.com bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
  2. Rezygnacja z zakupionego produktu, w myśl ustawy z pkt. 1., jest możliwa tylko i wyłącznie wtedy, gdy zakupiony produkt nie był używany, a opakowanie i jego zawartość nie zostały uszkodzone przez Klienta lub osoby trzecie. Klient do zwróconego towaru ma obowiązek dołączyć oświadczenie, w którym informuje o rezygnacji z zakupu (bez podawania przyczyn swojej decyzji) wraz z numerem konta bankowego, na który sklep dokona zwrotu należności wobec Klienta, w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu zwróconego towaru i oświadczenia.
  3. Koszty związane ze zwrotem produktu ponosi Klient.
 5. Reklamacje
  1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski, są oryginalne i posiadają gwarancję jakości producentów lub importerów.
  2. W przypadku niezgodności towaru z zamówieniem reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu rozpatrzenia reklamacji, należy odesłać do sklepu poprzez firmę kurierską.
  3. Sklep zobowiązany jest udzielić pisemnej odpowiedzi na reklamację w terminie 14 dni roboczych od daty jej otrzymania, wskazując czy uznaje reklamację oraz sposób jej rozpatrzenia lub informując o braku podstaw do uznania reklamacji, uzasadniając swoje stanowisko.
  4. Sklep nie przyjmuje od Klientów przesyłek pocztowych za pobraniem.